Poznaj nas - salon Rzeszów

Laser Cosmetic Salon stworzony dla osób ceniących…

komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu kosmetologii na najwyższym poziomie, w oparciu o medyczne urządzenia najnowszej generacji.

Oferujemy zabiegi poparte technologią, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowanego personelu, po studiach wyższych kierunkowych.
Nasz personel przechodzi cykliczne certyfikowane szkolenia i specjalistyczne kursy technologiczne uaktualniające wiedzę i zdobytą praktykę.
Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program zabiegowy, którego efektem jest poprawa wyglądu oraz zniwelowanie niedoskonałości.

Aneta

Doświadczenie zdobywała w gabinetach kosmetologicznych i medycyny estetycznej w Rzeszowie. W branży kosmetologicznej od 2005 r.

Kosmetologia to dla niej nie tylko praca, ale również pasja. Świadczy o tym ilość kongresów, targów, szkoleń, w których bierze czynnie udział. Do Klientów podchodzi holistycznie – próbuje zawsze znaleźć pomysł na łączone terapie, które odnoszą pożądane efekty. Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu, energii i gotowa na nowe wyzwania.

Wykonuje również zabiegi z użyciem urządzeń do pielęgnacji i liftingu twarzy oraz modelowania ciała.

Prywatnie podróżniczka oraz kolekcjonerka nowych doświadczeń z zakresu kosmetologi.

Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

tel. 81 53 222 10kom. 604 22 55 57

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

tel. 17 784 47 51kom. 662 559 542

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Przyszła jesień… zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉