Poznaj nas bliżej!

Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Wiele lat na rynku profesjonalnych usług kosmetycznych sprawia, że kadra naszych specjalistów posiada bogate doświadczenie. Wsparci najnowocześniejszą technologią eksperci stale podążają za najbardziej aktualnymi i najskuteczniejszymi technologiami zabiegów. Urządzenia na których pracujemy w głównej mierze są urządzeniami medycznymi, posiadają certyfikat oraz atesty.
Wszystko to sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym światowym poziomie.
Naszą specjalnością są zabiegi depilacji laserowej, redukcji tkanki tłuszczowej, terapie wygładzania zmarszczek oraz ujędrnianie skóry. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie było jak najprzyjemniejsze, a zabiegi skuteczne. Stale dążymy do doskonałości, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości usługi kosmetyki estetycznej w Lublinie i Rzeszowie.

Nie jesteśmy marką franczyzową! Tworzymy nasze salony z czystej pasji!

Dlaczego tak ważne jest dla nas ciągłe doskonalenie?
PROFESJONALNA USŁUGA

W dziedzinie zabiegów kosmetyki estetycznej wiedza na poziomie eksperckim jest nie do ocenienia. Dzięki niej mamy możliwość zapewnienia Ci nie tylko skutecznych zabiegów, ale także komfortu i przyjaznej atmosfery. Ekspercki poziom naszych pracowników sprawia, że dbanie o siebie jest skuteczne i przyjemne.

.
PODĄŻANIE ZA NOWYMI TRENDAMI

Dzięki ciągłemu monitorowaniu rynku ultranowoczesnych technologii jesteśmy zawsze o jeden krok bliżej doskonałości. Dysponujemy światowej klasy sprzętem, aby skuteczność naszych zabiegów była możliwie jak najwyższa. Wiemy doskonale, że tylko wtedy możemy pomóc Ci zachować piękno i podkreślić naturalny urok.

.
TWOJE ZADOWOLENIE

Wszystko, co robimy aby dostarczyć Ci najlepszych wrażeń i uzyskać doskonałe efekty zabiegów, robimy z myślą o Twoim zadowoleniu. Zapewniamy sobie najlepsze przygotowanie merytoryczne, techniczne, a także zbieramy jak najwięcej doświadczeń, aby zapewnić Ci usługę na najwyższym poziomie. Takim, jakiego nie spotkasz nigdzie indziej.

.
Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Fryderyka Chopina 8
20-026 Lublin

tel. 81 53 222 10kom. 604 22 55 57

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

tel. 17 784 47 51kom. 662 559 542

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Karboksyterapia – nowoczesna terapia dwutlenkiem węgla CO₂
Karboksyterapia to jeden z nowocześniejszych zabiegów w medycynie estetycznej, który wykorzystuje dwutlenek węgla (CO₂) do poprawy kondycji skóry i leczenia różnych problemów dermatologicznych oraz naczyniowych. Zabieg ten zyskuje na...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉