Poznaj nas - salon Rzeszów

Laser Cosmetic Salon stworzony dla osób ceniących…

komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu kosmetologii na najwyższym poziomie, w oparciu o medyczne urządzenia najnowszej generacji.

Oferujemy zabiegi poparte technologią, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowanego personelu, po studiach wyższych kierunkowych.
Nasz personel przechodzi cykliczne certyfikowane szkolenia i specjalistyczne kursy technologiczne uaktualniające wiedzę i zdobytą praktykę.
Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program zabiegowy, którego efektem jest poprawa wyglądu oraz zniwelowanie niedoskonałości.

Aleksandra

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, kierunek Zdrowie Publiczne, specjalizacja Kosmetologia.Wieloletnie doświadczenie zdobywała w specjalistycznych gabinetach odnowy biologicznej. Specjalizuje się w depilacji laserowej oraz zabiegach modelujących i wyszczuplających sylwetkę.

Pasjonatka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Jej zamiłowanie do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą znajduje odzwierciedlenie w postaci licznego grona zadowolonych Klientów.

Prywatnie interesuję się alergologią, kocha zwierzęta.

Natalia

Magister  kosmetologii o specjalizacji  medycyna estetyczna. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i  Zarządzania w Rzeszowie.  Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała w salonach kosmetologicznych i fizjoterapeutycznych, gdzie pogłębiała swoją wiedzę na temat pielęgnacji,  i modelowania sylwetki.
Uczestniczka wykładów z zakresu medycyny i kosmetologii stale podnosi swoje kwalifikacje co przekłada się na liczną bazę zadowolonych klientów.
Prywatnie, śledzi każdą nowinkę z zakresu medycyny estetycznej i pielęgnacji naturalnej.
Pasjonatka dobrej kuchni i zdrowego trybu życia.

Aneta

Doświadczenie zdobywała w gabinetach kosmetologicznych i medycyny estetycznej w Rzeszowie. W branży kosmetologicznej od 2005 r.

Kosmetologia to dla niej nie tylko praca, ale również pasja. Świadczy o tym ilość kongresów, targów, szkoleń, w których bierze czynnie udział. Do Klientów podchodzi holistycznie – próbuje zawsze znaleźć pomysł na łączone terapie, które odnoszą pożądane efekty. Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu, energii i gotowa na nowe wyzwania.

Wykonuje również zabiegi z użyciem urządzeń do pielęgnacji i liftingu twarzy oraz modelowania ciała.

Prywatnie podróżniczka oraz kolekcjonerka nowych doświadczeń z zakresu kosmetologi.

We're here
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Przyszła jesień… zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi...
Oni już polubili nasze zabiegi
DoYou like Us?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉