Skuteczna depilacja laserowa w Laser Cosmetics Lublin

Salon kosmetyczny Laser Cosmetic w Lublinie to miejsce, w którym technologia łączy siły z naturą, by uwydatnić Twoje piękno. Zespół doświadczonych specjalistów, dzięki zastosowaniu najskuteczniejszego oraz najnowocześniejszego systemu, pomoże Ci bezpiecznie i efektywnie pozbyć się niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa to idealne rozwiązanie dla osób, które mają dosyć codziennej depilacji maszynką czy depilatorem, a także borykają się z problemem wrastających włosków oraz nadmiernego owłosienia. W naszym salonie zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez dyplomowanych kosmetologów posiadających dużą wiedzę oraz doświadczenie. Laser diodowy LightSheer Duet, który używany jest do zabiegów depilacji laserowej, został wielokrotnie nagrodzony Złotym Laurem Kosmetologii. Gwarantujemy komfort oraz bezpieczeństwo w czasie i po wykonanym zabiegu. Odwiedź Laser Cosmetic Salon w Lublinie i poznaj piękniejszą stronę życia dzięki depilacji laserowej!

ul. Fryderyka Chopina 8
20-026 Lublin

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: od 9.00 do 18.00
sobota: od 9.30 do 14:30

Odpowiemy na Twoje pytania
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.


Szukasz salonu kosmetycznego w Lublinie, w którym przeprowadzana jest depilacja laserowa? Sprawdź koniecznie ofertę Laser Cosmetic w Lublinie! Gwarantujemy komfort, wysokie standardy obsługi i długotrwałe efekty w trakcie trwania zabiegu. W naszym salonie usuwamy włoski z różnych partii ciała, tj. twarz, broda, plecy, klatka piersiowa, pachy, przedramiona, ramiona, okolice bikini, łydki, czy też uda wykorzystując wiązkę światła. Ogromną zaletą jest to, że wnika ona głęboko w strukturę skóry i niszczy cebulkę włosa (na dłuższy czas). Zabieg depilacji laserowej w Laser Cosmetic przeprowadzany jest za pomocą profesjonalnego urządzenia LightSheer Duet. Jest to laser diodowy, którego działanie polega na niszczeniu mieszka włosowego przy wykorzystaniu wiązki energii. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla człowieka, nie wpływa w żaden sposób na funkcjonowanie organizmu. Depilacja laserowa kierowana jest przede wszystkim do osób o delikatnej skórze, na której po tradycyjnej depilacji pojawiają się podrażnienia. Z zabiegu bez problemu mogą korzystać osoby, u których mogą pojawiać się grudki, stany zapalne lub krostki. W Laser Cosmetic Lublin zanim pojawi się klientka, przeprowadzany jest z nią szczegółowy wywiad. Musi ona spełnić również kilka warunków. Przede wszystkim na około miesiąc przed wizytą w salonie nie powinna ona opalać skóry, korzystać z preparatów z retinolem, witaminami A coraz C z izotretynoiną oraz kwasami owocowymi. Inne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu to m.in. ciąża, choroby skórne, rozrusznik serca, cukrzyca i inne tego typu choroby. Zainteresowana? Umów się na wizytę!
Karboksyterapia – nowoczesna terapia dwutlenkiem węgla CO₂
Karboksyterapia to jeden z nowocześniejszych zabiegów w medycynie estetycznej, który wykorzystuje dwutlenek węgla (CO₂) do poprawy kondycji skóry i leczenia różnych problemów dermatologicznych oraz naczyniowych. Zabieg ten zyskuje na...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉