Masz pytania lub wątpliwości?

DEPILACJA LASEROWA RZESZÓW

Salon kosmetyczny Laser Cosmetic w Rzeszowie jest miejscem, w którym zadbamy o Twoje piękno. Nasz zespół ekspertów, łącząc technologię z naturą, pomoże Ci bezpiecznie i efektywnie pozbyć się problemu niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają dosyć codziennej depilacji maszynką czy depilatorem oraz borykają się z problemem wrastających włosków bądź nadmiernego owłosienia. Zabiegi depilacji laserowej wykonujemy za pomocą medycznego lasera diodowego LightSheer Duet – sprzętu wielokrotnie nagradzanego Złotym Laurem Kosmetologii. Zespół doświadczonych specjalistów zapewni Ci komfort oraz bezpieczeństwo w czasie i po wykonanym zabiegu, który zawsze poprzedzamy bezpłatną konsultacją i próbą laserową. Depilacja laserowa to innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziesz się problemów ze zbędnym owłosieniem. Odwiedź Laser Cosmetic Salon w Rzeszowie i odkryj piękniejszą stronę życia dzięki depilacji laserowej!

 

Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji i wskazówek.
Napisz do nas, zadzwoń bądź odwiedź nasz salon osobiście – które miasto wybierasz?

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: od 10.00 do 18.00
sobota: od 9.00 do 15.00

Odpowiemy na Twoje pytania
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Depilacja Laserowa Laser Cosmetic Salon Rzeszów

Szukasz salonu w Rzeszowie, który zajmuje się depilacją laserową? Zdecydowanie trafiłaś pod doskonały adres! W Laser Cosmetics w Rzeszowie zagwarantujemy Ci komfort i doskonałe długotrwałe efekty! Usuwamy włoski z różnych partii ciała za pomocą wiązki światła. Wnika ona głęboko w skórę i niszczy cebulkę włosa – trwale go usuwa na dłuższy czas. Zabieg kosmetyczny kierowany jest przede wszystkim do osób, które mają delikatną skórę i walczą z podrażnieniami po typowych, popularnych metodach depilacji, np. zwykłą maszynką do golenia lub depilatorem. Ponadto mogą śmiało korzystać z niej osoby, u których tworzą się stany zapalne, grudki, krostki, a także mają tendencję do wrastania włosków lub do ekspresowego ich odrastania. Zanim klientka przystąpi do zabiegu, przeprowadzany jest z nią dokładny wywiad. Dodatkowo też musi spełnić kilka warunków: na około miesiąc przez wizytą w salonie nie powinna ona opalać skóry, stosować na niej preparatów z retinolem, witaminami A coraz C z izotretynoiną oraz kwasami owocowymi. Innymi przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są między innymi: ciąża, choroby skóry, rozrusznik serca, cukrzyca lub inne tego typu choroby. Do głównych zalet depilacji laserowej można zdecydowanie zaliczyć: pozbycie się niechcianego owłosienia na długi czas, szybkość zabiegu (trwa on około kilkunastu minut), oszczędność pieniędzy wydawanych na innego rodzaju zabiegi depilacyjne, bezbolesność i komfort w trakcie depilacji, zachwycające efekty (skór pozostaje wolna od owłosienia, a także miękka w dotyku, gładka i błyszcząca). Zainteresowana? Umów się na wizytę!
Karboksyterapia – nowoczesna terapia dwutlenkiem węgla CO₂
Karboksyterapia to jeden z nowocześniejszych zabiegów w medycynie estetycznej, który wykorzystuje dwutlenek węgla (CO₂) do poprawy kondycji skóry i leczenia różnych problemów dermatologicznych oraz naczyniowych. Zabieg ten zyskuje na...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉