Poznaj nas - salon Rzeszów

Laser Cosmetic to firma, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej w Rzeszowie. Wyszkolony i wykształcony zespół ekspertów łącząc technologię i zdobytą wiedzę z naturą, przeprowadzi Cię przez bezpieczną i efektywną eliminacje wszelkiego rodzaju wad skórnych, a także niechcianego owłosienia. Medycyna estetyczna jest dziedziną, która koncentruje się na zapewnianiu wysokiej jakości życia osobom zdrowym, za pośrednictwem różnego rodzaju działań zapobiegawczych, opartych na profilaktyce starzenia skóry, a także innych działaniach mających na celu znaczącą poprawę jakości i estetyki skóry i odmłodzenie jej. Do medycyny estetycznej można zaliczyć zabiegi, które usuwają niedoskonałości o bardzo różnym podłożu. Wpływają one na zatrzymanie procesów starzenia się skóry, likwidację zmarszczek, a także skutecznie zwalczają inne estetyczne problemy skórne. Medycyna estetyczna koncentruje się na zatrzymaniu procesów starzenia się skóry, likwidacji zmarszczek, a także efektywnie likwiduje inne problemy natury estetycznej. W jej zakresie przeprowadzane są zabiegi korekty różnych defektów takich jak np. blizny, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy i inne. Medycyna estetyczna w odróżnieniu od chirurgii plastycznej opiera się na zabiegach poza chirurgią, których charakter jest małoinwazyjny. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy w Rzeszowie, która zajmuje się medycyną estetyczną, to jesteś w idealnym miejscu! Na rynku działamy już od dziesięciu lat, co dało nam ogromne doświadczenie. Mamy dwie filię – w Lublinie i w Rzeszowie. W trakcie zabiegów wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia technologiczne, a także nieustannie podążamy za najbardziej aktualnymi i skutecznymi technologiami zabiegów. Przeprowadzamy zabiegi z depilacji laserowej, redukcji tkanki tłuszczowej, terapii wygładzania zmarszczek, a także ujędrnienia skóry. Zainteresowana? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów z medycyny estetycznej Rzeszów.

Aleksandra

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, kierunek Zdrowie Publiczne, specjalizacja Kosmetologia.Wieloletnie doświadczenie zdobywała w specjalistycznych gabinetach odnowy biologicznej. Specjalizuje się w depilacji laserowej oraz zabiegach modelujących i wyszczuplających sylwetkę.

Pasjonatka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Jej zamiłowanie do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą znajduje odzwierciedlenie w postaci licznego grona zadowolonych Klientów.

Prywatnie interesuję się alergologią, kocha zwierzęta.

Natalia

Magister  kosmetologii o specjalizacji  medycyna estetyczna. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i  Zarządzania w Rzeszowie.  Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała w salonach kosmetologicznych i fizjoterapeutycznych, gdzie pogłębiała swoją wiedzę na temat pielęgnacji,  i modelowania sylwetki.
Uczestniczka wykładów z zakresu medycyny i kosmetologii stale podnosi swoje kwalifikacje co przekłada się na liczną bazę zadowolonych klientów.
Prywatnie, śledzi każdą nowinkę z zakresu medycyny estetycznej i pielęgnacji naturalnej.
Pasjonatka dobrej kuchni i zdrowego trybu życia.

Aneta

Doświadczenie zdobywała w gabinetach kosmetologicznych i medycyny estetycznej w Rzeszowie. W branży kosmetologicznej od 2005 r.

Kosmetologia to dla niej nie tylko praca, ale również pasja. Świadczy o tym ilość kongresów, targów, szkoleń, w których bierze czynnie udział. Do Klientów podchodzi holistycznie – próbuje zawsze znaleźć pomysł na łączone terapie, które odnoszą pożądane efekty. Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu, energii i gotowa na nowe wyzwania.

Wykonuje również zabiegi z użyciem urządzeń do pielęgnacji i liftingu twarzy oraz modelowania ciała.

Prywatnie podróżniczka oraz kolekcjonerka nowych doświadczeń z zakresu kosmetologi.

Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

tel. 81 53 222 10kom. 604 22 55 57

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

tel. 17 784 47 51kom. 662 559 542

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Przyszła jesień… zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉