Poznaj nas - salon Lublin

Medycyna estetyczna to dziedzina, której głównym założeniem jest zapewnienie wysokiej jakości życia osób zdrowych poprzez różnego rodzaju działania zapobiegawcze, które w znacznej mierze skupiają się na profilaktyce starzenia skóry, a także innych działaniach mających na celu znaczną poprawę jakości i estetyki skóry, a w konsekwencji odmłodzenie jej. Obejmuje ona zabiegi, które mają usunąć niedoskonałości o różnym podłożu, co wpływa na satysfakcję z własnego wyglądu. Skupia się w dużej mierze na zahamowaniu procesów starzenia się skóry, likwidacji zmarszczek, a także skutecznie zwalcza inne problemy natury estetycznej. W jej ramach przeprowadzana jest również korekta defektów tj. blizny, zapadnięte policzki, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy i wiele innych wad negatywnie wpływających na samopoczucie. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej medycyna estetyczna bazuje na zabiegach poza chirurgicznych, których charakter jest małoinwazyjny. Szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się medycyną estetyczną w Lublinie – medycyna estetyczna Lublin salon Laser Cosmetic? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która na rynku działa już od dziesięciu lat, co dało nam ogromne doświadczenie. Podczas zabiegów wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię, a także nieustannie podążamy za najbardziej aktualnymi i skutecznymi technologiami zabiegów. To wszystko wpływa na wysoką jakość usług. Nasza specjalność to zabiegi depilacji laserowej, redukcja tkanki tłuszczowej, terapia wygładzania zmarszczek, a także ujędrnianie skóry. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by każda klientka była usatysfakcjonowana efektami naszej pracy. W naszym salonie w Lublinie oferujemy zabiegi oparte na technologii, wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół po studiach kierunkowych, przebytych cyklicznych i certyfikowanych szkoleniach, a także specjalistycznych kursach technologicznych, pomagających uaktualnić wiedzę wraz ze zdobytą praktyką. Zainteresowana? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów z medycyny estetycznej Lublin.

Alicja

Manager. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, dwóch kierunków (Europeistyki i Filozofii ) oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Swoją wiedzę teoretyczną wykorzystała pracując w korporacji. Dzięki czemu uzyskała bogate doświadczenie w pracy z klientem.

W Laser Cosmetic Salon pracuje prawie od samego początku. Nadzoruje funkcjonowanie całego Salonu, kładąc szczególny nacisk na komfort i wysoki poziom obsługi Klientów. Odpowiedzialna za sprawy organizacyjne, rekrutację, marketing oraz PR. W pracy ceni sobie jakość, lojalność i dobrą atmosferę. A przede wszystkim dobry kontakt z Klientem i jego zadowolenie. Kosmetologia jest jej pasją, dzięki czemu bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz licznych szkoleniach branżowych, stale poszerzając swoja wiedzę.

Alona

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, kierunek Kosmetologia. Ukończyła kurs makijażu permanentnego firmy NOUVEAU CONTOUR. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz makijażu permanentnym. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, precyzję oraz jakość. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie je podejmuje, cały czas się szkoli, by jeszcze lepiej zadbać o najlepszy efekt po zabiegowy swoich Klientów. Bierze udział w wielu kursach i szkoleniach zawodowych oraz konferencjach naukowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zwolenniczka zdrowego odżywiania, regularnej racjonalnej pielęgnacji.
W wolnych chwilach lubi spędzać aktywnie czas na siłowni. Uwielbia podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Od wielu lat jej pasją jest wizaż, w którym również systematycznie się rozwija i pogłębia swoje umiejętności.

Monika

Specjalista w laseroterapii, w branży od 2010 r. Z salonem związana od samego początku, swojej kariery zawodowej w dziedzinie kosmetologii.

Specjalizuje się w zabiegach laserowych na twarz i ciało, przy użyciu sprzętów medyczno-kosmetycznych. Działa z nieustającą pasją, uwielbia nowe wyzwania, nawiązuje serdeczny kontakt z Klientami i do każdego podchodzi indywidualnie.

Uczestniczy w szkoleniach i wykładach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii.
W wolnych chwilach wybiera aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu – głównie jazdę na rolkach.

Magdalena

Dyplom magistra kosmetologii uzyskała na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej pogłębiała w trakcie studiów, poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach.

Praktykę zawodową rozpoczęła równolegle ze studiami. Zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie przekłada na jakość oraz efektywność wykonywanych zabiegów. Do pracy podchodzi z wielką pasją, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Bardzo ważna jest dla niej dbałość o szczegóły.

Sama mówi: “piękno jest w każdym człowieku, należy je tylko umiejętnie wydobyć”.
Na co dzień interesuje się sportem oraz zdrowym trybem życia.

Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

tel. 81 53 222 10kom. 604 22 55 57

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

tel. 17 784 47 51kom. 662 559 542

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Przyszła jesień… zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉