Poznaj nas - salon Lublin

Laser Cosmetic Salon stworzony dla osób ceniących…

komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu kosmetologii na najwyższym poziomie, w oparciu o medyczne urządzenia najnowszej generacji.

Oferujemy zabiegi poparte technologią, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowanego personelu, po studiach wyższych kierunkowych. Nasz personel przechodzi cykliczne certyfikowane szkolenia i specjalistyczne kursy technologiczne uaktualniające wiedzę i zdobytą praktykę. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program zabiegowy, którego efektem jest poprawa wyglądu oraz zniwelowanie niedoskonałości.

Alicja

Manager. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, dwóch kierunków (Europeistyki i Filozofii ) oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Swoją wiedzę teoretyczną wykorzystała pracując w korporacji. Dzięki czemu uzyskała bogate doświadczenie w pracy z klientem.

W Laser Cosmetic Salon pracuje prawie od samego początku. Nadzoruje funkcjonowanie całego Salonu, kładąc szczególny nacisk na komfort i wysoki poziom obsługi Klientów. Odpowiedzialna za sprawy organizacyjne, rekrutację, marketing oraz PR. W pracy ceni sobie jakość, lojalność i dobrą atmosferę. A przede wszystkim dobry kontakt z Klientem i jego zadowolenie. Kosmetologia jest jej pasją, dzięki czemu bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz licznych szkoleniach branżowych, stale poszerzając swoja wiedzę.

Alona

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, kierunek Kosmetologia. Ukończyła kurs makijażu permanentnego firmy NOUVEAU CONTOUR. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz makijażu permanentnym. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, precyzję oraz jakość. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie je podejmuje, cały czas się szkoli, by jeszcze lepiej zadbać o najlepszy efekt po zabiegowy swoich Klientów. Bierze udział w wielu kursach i szkoleniach zawodowych oraz konferencjach naukowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zwolenniczka zdrowego odżywiania, regularnej racjonalnej pielęgnacji.
W wolnych chwilach lubi spędzać aktywnie czas na siłowni. Uwielbia podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Od wielu lat jej pasją jest wizaż, w którym również systematycznie się rozwija i pogłębia swoje umiejętności.

Monika

Specjalista w laseroterapii, w branży od 2010 r. Z salonem związana od samego początku, swojej kariery zawodowej w dziedzinie kosmetologii.

Specjalizuje się w zabiegach laserowych na twarz i ciało, przy użyciu sprzętów medyczno-kosmetycznych. Działa z nieustającą pasją, uwielbia nowe wyzwania, nawiązuje serdeczny kontakt z Klientami i do każdego podchodzi indywidualnie.

Uczestniczy w szkoleniach i wykładach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii.
W wolnych chwilach wybiera aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu – głównie jazdę na rolkach.

Roksana

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, Wydział Ochrony Zdrowia, kierunek Kosmetologia. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży beauty.

Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej. Jej zamiłowaniem są zabiegi w wykorzystaniem urządzeń medycznych, jak również zabiegi pielęgnacyjne. Pogłębia wiedzę z zakresu medycyny estetycznej.

Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich.

Miłośniczka zdrowego odżywiania, sportu oraz opieki nad zwierzętami.

Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

tel. 81 53 222 10kom. 604 22 55 57

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

tel. 17 784 47 51kom. 662 559 542

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Przyszła jesień… zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉