Skóra pod Twoją kontrolą

Piękny i zdrowy wygląd skóry twarzy jest Twoją wizytówką. Bazując na naszym doświadczeniu, dostępie do najnowszych technologii i wiedzy, pomagamy wielu osobom poradzić sobie z problemem trądziku. Terapia antytrądzikowa przeprowadzana przy użyciu fal radiowych (RF) pozwala osiągnąć widoczne efekty już po pierwszym zabiegu, a poprawa kondycji skóry jest trwała. Zabiegi umożliwiają także pozbycie się blizn potrądzikowych.

Terapia antytrądzikowa
Przełomowe osiągnięcie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jest to zabieg polegający na podgrzaniu struktury skóry do 40-45 ° C za pomocą fal radiowych co stymuluje jej regenerację. Korzystnym efektem jest poprawa cyrkulacji krążenia powodująca dotlenienie komórek oraz przyspieszenie komórkowej przemiany materii. Podczas zabiegu niszczone są bakterie beztlenowe, które przyczyniają się do powstawania stanów zapalnych oraz trądziku.
Rezultat jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Terapia jest zupełnie bezbolesna, natomiast poprawa kondycji skóry jest długotrwała. Zalecane jest wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach tygodniowych. Zabieg przynosi doskonale efekty stosując terapie łączone.

EFEKTY:

 • skóra staje się gładsza,
 • produkcja sebum normalizuje się,
 • rozszerzone pory widocznie się zmniejszają,
 • skóra staje się jędrna i elastyczna,
 • następuje ujednolicenie struktury skóry,
 • zmniejszają się płytkie i drobne blizny potrądzikowe.

Oczyszczanie manualne

Jeden z najbardziej znanych i popularnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych.

Polega na usunięciu zaskórników i prosaków zalegających pod powierzchnią skóry oraz redukcji istniejących stanów zapalnych cery trądzikowej. Oczyszczanie zalecane jest dla wszystkich, niezależnie od rodzaju cery. Działa bakteriobójczo, skóra po zabiegu odzyskuje świeżość, czystość i delikatność.

Oczyszczanie manualne stosujemy w przypadkach, w których przy pomocy ultradźwięków nie da się usunąć wszystkich głęboko położonych zmian skórnych.

PRZEBIEG ZABIEGU:

 • demakijaż twarzy,
 • peeling głęboko oczyszczający,
 • zastosowanie maski rozpulchniającej,
 • rozpulchnienie skóry i rozmiękczenie martwych komórek naskórka za pomocą wapozonu (ciepłej pary wodnej),
 • zmycie maski,
 • wykonanie ręcznego oczyszczania,
 • zabieg darsonwalizacji (prąd o częstotliwości od 300 do 500 kHz., który ma działanie dezynfekujące),
 • maska na zakończenie zabiegu,
 • ampułka wprowadzana ultradźwiękami,
 • krem na zakończenie zabiegu.

Terapie łączone
Zastosowanie terapii łączonych pozwala na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać stosując tylko jedną technikę. Kombinacja zabiegów zawsze dobierana jest indywidualnie. Można zastosować kuracje działające precyzyjnie na wybrany problem lub ogólnie poprawiające kondycję i wygląd skóry. W zależności od stanu i potrzeb Klienta dobieramy takie metody, które w możliwie najkrótszym czasie pozwolą na uzyskanie maksymalnych efektów.

Terapie łączone najczęściej obejmują połączenie fal radiowych, eksfoliacji kwasami, ultradźwięków, mikrodermabrazji i odpowiednio dobranych dermokosmetyków. Zabiegi uzależnione są od stanu skóry i potrzeb Klienta.

Niezbędna w podtrzymaniu efektów zabiegów wykonanych w salonie jest pielęgnacja domowa. Nasi kosmetolodzy dobiorą i zaproponują odpowiedni produkt dla potrzeb skóry.

Zobacz kolejne:
Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

tel. 81 53 222 10kom. 604 22 55 57

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

tel. 17 784 47 51kom. 662 559 542

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Usuwanie niechcianych włosów za pomocą LightSheer Duet Diode
Jeśli jesteś zmęczony codziennym kłopotem i bólem związanym z goleniem lub depilacją, być może nadszedł czas, aby rozważyć bardziej trwałe rozwiązanie.
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉