REDUKCJA OTYŁOŚCI MIEJSCOWEJ, DRENAŻ LIMFATYCZNY

WYBIERZ SWÓJ SALON
LUBLIN
RZESZÓW

Piękniejsza Ty

Pozbycie się efektu skórki pomarańczowej zwanego cellulitem wymaga nieco innych technik, niż głębokie działanie niektórych metod. Doskonale rozumiemy przyczyny powstawania cellulitu oraz posiadamy światowej klasy sprzęt służący do likwidacji komórek tłuszczowych. Rozbijanie błon komórek tłuszczu oraz pobudzanie krążenia powoduje, że pozbywamy się zbędnej tkanki z Twojego organizmu na dobre!

Selektywna destrukcja komórek tłuszczowych polega na nieodwracalnym uszkodzeniu ich błon komórkowych, anastępnie usuwaniu produktów rozpadu w naturalnym procesie metabolizmu. Dzięki temu istnieje możliwośćkształtowania sylwetki oraz zmniejszania obwodów wybranych partii ciała takich jak: brzuch, biodra, uda, ręce czy okolice kolan.

Zabiegi wykonywane są głównie urządzeniem Ultracontour Ulift system Hifu.Aparat posiada certyfikaty bezpieczeństwa dla urządzeń medycznych ISO 9001 oraz CE.

Metoda Ultracontur przeznaczona jest dla osób z otyłością miejscową, ponieważ redukuje tkankę tłuszczową w miejscach, w których trudno się jej pozbyć.

Urządzenie ULTRACONTOUR dysponuje 2 głowicami, niebieska przeznaczona jest do modelowania sylwetki, czyli miejscowego wyszczuplania i działa głębiej, pomarańczowa działa płycej i polega na nieinwazyjnym niszczeniu złogów cellulitu.

Zabieg Ultracontour wykonuje się seriami – jedna seria to minimum 3 zabiegi na 1 obszar. Zabiegi przeprowadza się co 5-7 dni.

Zabieg składa się z dwóch części i trwa około jednej godziny do dwóch godzin.

Pierwsza część – „rozbijanie” tłuszczu polega na lokalnym uszkodzeniu błon komórek tłuszczowych i uwolnieniu tłuszczu do przestrzeni międzykomórkowej. Obejmuje lokalne uszkodzenie błon komórek tłuszczowych a następnie uwalnianie tłuszczu do przestrzeni międzykomórkowych. Odbywa się to przez przyłożenie do powłok głowicy roboczej, która za pośrednictwem żelu przekazuje w głąb tkanek ultradźwiękowe wiązki wysokiej intensywności (HIFU). Pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości w trakcie zabiegu.

Drugą część stanowi drenaż limfatyczny–  czyli odprowadzenie płynów tkankowych z przestrzeni międzykomórkowej w kierunku najbliższej „stacji” układu limfatycznego. Wykonuje się to za pomocą 6 głowic ultradźwiękowych pracujących sekwencyjnie, co wywołuje masaż drenujący. Drenaż limfatyczny, czyli odprowadzenie płynów z przestrzeni międzykomórkowej do układu limfatycznego. Ultracontour nie tylko działa na zgromadzony tłuszcz. Pobudza również działanie układu limfatycznego, co wywołuje uczucie lżejszych nóg. Stymulacja fibroblastów wywołana terapeutycznymi ultradźwiękami poprawia stan skóry usuwając jednocześnie cellulit.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU:

W trakcie serii zabiegów zaleca się ograniczenie dietetyczne – spożywanie pokarmów niskotłuszczowych oraz picie dużej ilości wody (minimum 2 litry dziennie) oraz zwiększenie aktywności fizycznej. W rezultacie ułatwi to szybsze spalenie uwolnionego tłuszczu i zmniejszenie obciążenia wątroby.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • choroba nowotworowa,
 • hemofilia,zakrzepowe zapalenie żył,
 • łuszczyca,
 • nieustabilizowana hemofilia,
 • stymulator serca i metalowe implanty,
 • krwawienie w miejscu wykonania zabiegu,
 • ciąża i okres karmienia,
 • łuszczyca (w miejscu wykonywania zabiegu),
 • rozrusznik serca,
 • stymulator serca i metalowe implanty,
 • schorzenia onkologiczne,
 • ostry zakrzepowe zapalenie żył,
 • schorzenia kardiologiczne.
Zobacz kolejne:
Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

tel. 81 53 222 10kom. 604 22 55 57

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

tel. 17 784 47 51kom. 662 559 542

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Usuwanie niechcianych włosów za pomocą LightSheer Duet Diode
Jeśli jesteś zmęczony codziennym kłopotem i bólem związanym z goleniem lub depilacją, być może nadszedł czas, aby rozważyć bardziej trwałe rozwiązanie.
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉