Podkreśl Twój charakter

Wielu z nas nieświadomie ocenia ludzi po detalach – jednym z najbardziej widocznych w kontakcie z drugą osobą są brwi. Ich kształt i stopień, w którym są wypielęgnowane świadczy o naszym podejściu do dbałości o wygląd. Pomożemy Ci wyregulować kształt i dobrać kolor brwi, aby wpływały korzystnie na kształt twarzy oraz uwydatniły oczy. Regulacja brwi to detal, którego nie możesz ominąć dbając o urodę i dobre wrażenie.

Dobrze wyregulowane i odpowiednio wystylizowane brwi, są w stanie dodać wiele uroku. Podkreślają rysy naszej twarzy. Powinny być zatem skorygowane tak, by wydobyć nasze atuty. Korekcja łuku brwiowego może optycznie zmienić kształt twarzy i powiększyć małe oczy.

Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków brwi oraz rzęs. W ten sposób możemy podkreślić typ urody klientki. Posiadamy bogatą paletę odcieni brązu, grafitu oraz kolor czarny. Można je ze sobą mieszać, aby otrzymać taki kolor, który najbardziej będzie pasował do naturalnej urody.

Zobacz kolejne:
Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

tel. 81 53 222 10kom. 604 22 55 57

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

tel. 17 784 47 51kom. 662 559 542

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Usuwanie niechcianych włosów za pomocą LightSheer Duet Diode
Jeśli jesteś zmęczony codziennym kłopotem i bólem związanym z goleniem lub depilacją, być może nadszedł czas, aby rozważyć bardziej trwałe rozwiązanie.
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉