Masz pytania lub wątpliwości?
Salon kosmetyczny Laser Cosmetic w Rzeszowie jest miejscem, w którym zadbamy o Twoje piękno. Nasz zespół ekspertów, łącząc technologię z naturą, pomoże Ci bezpiecznie i efektywnie pozbyć się problemu niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają dosyć codziennej depilacji maszynką czy depilatorem oraz borykają się z problemem wrastających włosków bądź nadmiernego owłosienia. Zabiegi depilacji laserowej wykonujemy za pomocą medycznego lasera diodowego LightSheer Duet – sprzętu wielokrotnie nagradzanego Złotym Laurem Kosmetologii. Zespół doświadczonych specjalistów zapewni Ci komfort oraz bezpieczeństwo w czasie i po wykonanym zabiegu, który zawsze poprzedzamy bezpłatną konsultacją i próbą laserową. Depilacja laserowa to innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziesz się problemów ze zbędnym owłosieniem. Odwiedź Laser Cosmetic Salon w Rzeszowie i odkryj piękniejszą stronę życia dzięki depilacji laserowej!

 

Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji i wskazówek.
Napisz do nas, zadzwoń bądź odwiedź nasz salon osobiście – które miasto wybierasz?

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: od 9.00 do 20.00
sobota: od 9.00 do 15.00

Odpowiemy na Twoje pytania
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Przyszła jesień… zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi...
Oni już polubili nasze zabiegi
DoYou like Us?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉