Tradycja w nowoczesnym wydaniu

Korzystając z tysięcy lat doświadczenia lekarzy dalekiego wschodu oferujemy relaksujący i leczniczy masaż bańkami chińskimi. To niezawodny sposób na rozluźnienie mięśni, złagodzenie napięcia i stanów zapalnych. Pobudzenie krążenia w ten przyjemny sposób sprawia, że możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry, a także oczyszczenie organizmu z toksyn i szkodliwych substancji.

Masaż bańką chińską rozluźnia mięśnie oraz redukuje cellulit.

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych, a ponadto pomaga wyzbyć się niepotrzebnych produktów przemiany materii i toksyn.
Taki zabieg pobudza krążenie i rozbija tkankę tłuszczową.

Bańka chińska likwiduje obrzęki i zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia. Zabieg jest bardzo skuteczny w likwidacji cellulitu, działa również odchudzająco i ujędrniająco. Jest również świetnym dopełnieniem drenażu limfatycznego. Masaż odbywa się przy użyciu olejków mających właściwości antycellulitowe.

Do masażu stosujemy szeroką gamę olejków aromaterapeutycznych i kremów.

EFEKTY:

  • redukcja cellulitu,
  • ujędrnienie skóry,
  • poprawa krążenia krwi i limfy,
  • oczyszczenie organizmu z toksyn.
See more:
We're here
Zawsze dla Ciebie

SALON LUBLIN

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

SALON RZESZÓW

ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Przyszła jesień… zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi...
Oni już polubili nasze zabiegi
DoYou like Us?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉