Masz pytania lub wątpliwości?
Salon kosmetyczny Laser Cosmetic w Lublinie to miejsce, w którym technologia łączy siły z naturą, by uwydatnić Twoje piękno. Zespół doświadczonych specjalistów, dzięki zastosowaniu najskuteczniejszego oraz najnowocześniejszego systemu, pomoże Ci bezpiecznie i efektywnie pozbyć się niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa to idealne rozwiązanie dla osób, które mają dosyć codziennej depilacji maszynką czy depilatorem, a także borykają się z problemem wrastających włosków oraz nadmiernego owłosienia. W naszym salonie zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez dyplomowanych kosmetologów posiadających dużą wiedzę oraz doświadczenie. Laser diodowy LightSheer Duet, który używany jest do zabiegów depilacji laserowej, został wielokrotnie nagrodzony Złotym Laurem Kosmetologii. Gwarantujemy komfort oraz bezpieczeństwo w czasie i po wykonanym zabiegu. Odwiedź Laser Cosmetic Salon w Lublinie i poznaj piękniejszą stronę życia dzięki depilacji laserowej!

 

Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji i wskazówek.
Napisz do nas, zadzwoń bądź odwiedź nasz salon osobiście – które miasto wybierasz?

ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: od 9.00 do 20.00
sobota: od 9.00 do 15.00

Odpowiemy na Twoje pytania
Administratorem danych osobowych jest firma Laser Cosmetic, ul. Narutowicza 78A 20-013 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
Przyszła jesień… zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi...
Oni już polubili nasze zabiegi
DoYou like Us?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon

na Facebooku i podziel się
Twoją opinią 😉